Partnerzy

Większe zarobki, 100% niezależności, nowoczesny CMS dla portali informacyjnych, wiedza od ponad 70 Wydawców, którą się dzielimy. To zdaniem naszych partnerów tylko niektóre z ponad 50 korzyści wynikających ze współpracy z siecportali.pl

Pozwól naszym partnerom opowiedzieć Ci,
jak wygląda współpraca z nami.

Przyznam szczerze, bałem się utraty niezależności. Za długo się wahałem, po roku współpracy mogę stwierdzić, że zupełnie niepotrzebnie.
100% niezależności, nowoczesny portal i większe zarobki to moim zdaniem największe korzyści.

Wojciech DrewkaWłaściciel portalu informacyjnego expresskaszubski.pl w Kartuzach

Jestem wydawcą portalu od 01.09.2007, to już ponad 11 lat.

Czy jestem zadowolony z działań SiecPortali.pl?
Odpowiedź jest oczywista.

274,83%

wzrost liczby odsłon z 1.4 mln do 5.4 mln

200,18%

wzrost liczby unikalnych odsłon z 984 tys. do 3 mln

96,99%

spadek wartości współczynnika odrzuceń z 42,31% do 1,27%

261,26%

wzrost ilości stron na
sesję z 2,9 na 10,49 

Dane na podstawie Google Analytics

Po roku współpracy wynik przeszedł
moje najśmielsze oczekiwania, jest imponujący!

Jarosław Jędrkowiak
Właściciel portalu informacyjnego Gostyn24.pl w Gostyniu

Jesteś zainteresowany
rozwojem swojego portalu?

Krytykować jest zawsze dużo łatwiej, niż napisać coś pozytywnego. W związku z tym mam ogromny dylemat. Próbowałam znaleźć negatywne strony mojej współpracy z siecportali.pl i idzie mi bardzo, ale to bardzo opornie. Trudno się do czegoś, nawet na siłę, przyczepić.
Zatem pozostaje mi tylko stwierdzić, że skoro takiemu laikowi internetowemu jak ja, udało się zrozumieć i wdrożyć w życie portal, to znaczy oni stworzyli produkt, który może obsługiwać każdy.

Anna MatuszewskaWłaściciel portalu informacyjnego ekstrasierpc.pl w Sierpcu

Przyznam, że kilka ładnych chwil zajęło naszej redakcji podjęcie decyzji o wejściu w "Sieć portali". Dziś mogę śmiało stwierdzić, że był to strzał prosto w dziesiątkę. Liczby mówią same za siebie. Po pierwszym miesiącu współpracy odnotowaliśmy wysoki skok jeśli chodzi o odsłony oraz sesje. Zyskaliśmy szybki system zarządzania treścią oraz nowoczesną szatę graficzną, która wyróżnia nas na tle innych lokalnych serwisów. Duży plus dla działu informatyczno-technicznego, który w iście ekspresowym tempie odpowiada na wszelkie pytania, rozwiązując redakcyjne problemy. Cenimy sobie współpracę z profesjonalistami, a za takich uchodzić może ekipa "Sieci portali". Oby tak dalej!

Dawid TurowieckiRedaktor naczelny portalu informacyjnego Plonskwsieci.pl w Płońsku

Dzięki współpracy z SiecPortali.pl powstał nowoczesny, bardzo zaawansowany technologicznie, a jednocześnie intuicyjny w obsłudze portal SpotRadomsko.pl. W ciągu zaledwie kilku miesięcy ilością aktywnie odwiedzających użytkowników i wyświetleń pobił lokalne serwisy. Wsparcie, jakie otrzymałem znacznie pomogło przyspieszyć i osiągnąć zakładane cele. Jestem ogromnie wdzięczny za pomoc na każdym etapie tworzenia i rozwijania portalu. Serdecznie polecam!

Paweł AulichWłaściciel portalu informacyjnego SpotRadomsko.pl w Radomsku

Nasza firma zawsze podchodzi do pracy profesjonalnie
i tego samego oczekiwaliśmy od SiecPortali.pl

Cieszymy się, że trafiliśmy na Was, o taką współpracę nam chodziło.

Małgorzata Macioch i Rafał CzajkaWłaściciele portalu informacyjnego esopot.pl w Sopocie

Zastanawiasz się
jakie możesz mieć korzyści?

Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy, od początku czułem, że trafiłem na profesjonalistów. Po 6 miesiącach wyniki pokazują, że to była najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć.

Przemysław BohonosWłaściciel portalu informacyjnego MojaKruszwica.pl w Kruszwicy

Po rozpoczęciu współpracy z siecportali.pl ilość odsłon mojego portalu wzrosła o 268 %.
To dla mnie super wynik. Dziękuję.

Mirosław AmonowiczWłaściciel portalu informacyjnego Ki24.info w Inowrocławiu

Wszyscy obiecują, a niewielu dotrzymuje słowa. Tutaj wszystko od początku było jak należy. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Siecportali.pl, całość działa lepiej niż to sobie wyobrażałem. Wielkie dzięki za wsparcie :)

Dawid DorobiszWłaściciel portalu informacyjnego Myszkow365.pl w Myszkowie

Sieć portali to dla wydawcy duże ułatwienie. Ciągły kontakt, stałe innowacje i wsparcie wtedy, kiedy jest ono potrzebne.
Z czystym sumieniem polecam!

Mateusz MajewskiWłaściciel portalu informacyjnego Gwio.pl w Węgrowie

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy
z siecportali.pl. Otrzymałem świetnego CMS'a
i nowoczesny wygląd portalu.

Mariusz SzalbierzWłaściciel portalu informacyjnego Faktypilskie.pl w Pile

Świetny kontakt i szybka reakcja. Cały zespół SiecPortali.pl to radośni i służący pomocą ludzie. Z takimi osobami współpraca to czysta przyjemność.

Sandra Palt-DorobiszWłaściciel portalu informacyjnego zawiercie365.pl w Zawierciu

Od czasu przystąpienia do siecportali.pl znacznie wzrosły ilości odsłon oraz poprawiły się inne statystyki naszego portalu.

Ewa SzydełWłaściciel portalu informacyjnego e-krajna.pl w Sępólnie Krajeńskim

Sieć Portali zapewnia nowoczesny, w pełni responsywny wygląd portalu, całe jego zaplecze informatyczno-techniczne oraz intuicyjny cms. Daje to ogromny komfort, jako wydawca i redaktor mogę skupić się wyłącznie na poszukiwaniu i realizacji tematów oraz pozyskiwaniu reklamodawców. Kontakt z SiecPortali.pl oceniam, jako wzorowy. Wszelkie prośby realizowane właściwie od ręki, a sugestie brane pod uwagę. Świetna usługa realizowana przez fajnych ludzi. Polecam.

Szymon TomasikWłaściciel portalu informacyjnego Gniewkowo.eu w Gniewkowie

Współpracę z siecportali.pl najbardziej cenię za fantastyczną pomoc merytoryczną, wsparcie marketingowe, świetne moduły oraz łatwy i intuicyjny CMS.

Michał KubackiWłaściciel portalu informacyjnego Uniejow.net.pl w Uniejowie

Cieszę się, że mam możliwość prowadzić portal z siecportali.pl. Zespół tworzą bardzo sympatyczne i pomocne osoby, a nasza współpraca przebiega na najwyższym poziomie. Po szkoleniach organizowanych przez Sieć zdobyłem nową, bardzo przydatną wiedzę, dzięki której jestem o krok przed konkurencją.

Jerzy RóżyckiWłaściciel portalu informacyjnego Grudziadz365 w Grudziądzu

Przed przystąpieniem do Sieci Portali od około roku nosiłem się z zamiarem zmodernizowania portalu Świecie24.pl. Kiedy podjąłem decyzję, że już trzeba to zrobić miałem... czytaj więcej
Przed przystąpieniem do Sieci Portali od około roku nosiłem się z zamiarem zmodernizowania portalu Świecie24.pl
Kiedy podjąłem decyzję, że już trzeba to zrobić miałem do wyboru trzy możliwości, trzy propozycje sposobu i autora modernizacji. Wybrałem Sieć Portali z kilku powodów.
Po pierwsze, nieustanny rozwój portalu. Sieć Portali nieustannie wdraża nowe rozwiązania, nowe funkcjonalności zwiększające atrakcyjność portali dla odbiorców, dla klientów i zwiększające ruch na portalach. Kilkumiesięczna współpraca już w ramach Sieci Portali tylko to potwierdziła, bo od momentu włączenia Świecia24 do sieci (przełom października i listopada) pojawiło się 5 lub 6 nowych modułów, funkcjonalności.
Po drugie, nowoczesność. Rozwiązania technologiczne i designerskie Sieci Portali to pierwsza liga, dająca nam dużą przewagę nad konkurencją.
Po trzecie, szeroko rozumiane wsparcie. Od pomocy technicznej, przez rady doświadczonych redaktorów - jeśli potrzebne, zaplecze prawne, wsparcie w szkoleniach handlowych, czy też życzliwe podpowiedzi jak można jeszcze bardziej rozwinąć swój biznes, w jakim kierunku warto podążać.
Po czwarte, transparentność. Każdy właściciel portalu, redaktor, wydawca ma naturalne obawy, że włączenie do sieci odbierze mu niezależność, a może nawet pozbawi wpływu na jego portal. Tu takie obawy szybko się rozwiewają, bo Sieć Portali potrzebuje partnerów, z którymi gra w otwarte karty - razem możemy więcej, ale każda ze stron musi odnosić korzyści i być z nich zadowolona.
Zresztą... gdyby ktoś z nas poczułby się oszukany to przecież doskonale wiemy jak użyć mediów do nagłośnienia tej sprawy. To by oznaczało podważenie wiarygodności Sieci Portali i miało wpływ na ograniczenie rozwoju.
Zamknij okno

Krzysztof NowickiWłaściciel portalu informacyjnego Swiecie24.pl w Świeciu

Zobacz kto już do nas dołączył

Sprawdź