Mapa realizacji

Liczba portali, z którymi współpracujemy nieustannie rośnie. Zobacz, kto już do nas dołączył oraz sprawdź czy masz możliwość rozpoczęcia działalności w swoim mieście.

Nasze realizacje

Portale wdrożone

Portale w trakcie wdrożenia

  • Łowicz
  • Gostynin
  • Jastrowie
  • Wałcz
  • Nakło
  • Gostyń
  • Człuchów
  • Wąbrzeźno

Mamy przyjemność pracować z wieloma wspaniałymi właścicielami portali

Pozwól naszym partnerom opowiedzieć Ci,
jak wygląda współpraca z nami.

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy
z siecportali.pl. Otrzymałem świetnego CMS'a
i nowoczesny wygląd portalu.

Mariusz SzalbierzWłaściciel portalu informacyjnego Faktypilskie.pl w Pile

Współpraca z siecportali.pl pozwoliła nam wykonać ogromny technologiczny krok w przód. Przychody portalu zaczęły rosnąć.

Tomasz MiecznikWłaściciel portalu informacyjnego Portal Płock

Po rozpoczęciu współpracy z siecportali.pl ilość odsłon mojego portalu wzrosła o 268 %.
To dla mnie super wynik. Dziękuję.

Mirosław AmonowiczWłaściciel portalu informacyjnego Ki24.info w Inowrocławiu

Co jeszcze o nas sądzą nasi partnerzy

Przed przystąpieniem do Sieci Portali od około roku nosiłem się z zamiarem zmodernizowania portalu Świecie24.pl

Kiedy podjąłem decyzję, że już trzeba to zrobić miałem...

Zobacz cały tekst

Kiedy podjąłem decyzję, że już trzeba to zrobić miałem do wyboru trzy możliwości, trzy propozycje sposobu i autora modernizacji. Wybrałem Sieć Portali z kilku powodów.

Po pierwsze, nieustanny rozwój portalu. Sieć Portali nieustannie wdraża nowe rozwiązania, nowe funkcjonalności zwiększające atrakcyjność portali dla odbiorców, dla klientów i zwiększające ruch na portalach. Kilkumiesięczna współpraca już w ramach Sieci Portali tylko to potwierdziła, bo od momentu włączenia Świecia24 do sieci (przełom października i listopada) pojawiło się 5 lub 6 nowych modułów, funkcjonalności.

Po drugie, nowoczesność. Rozwiązania technologiczne i designerskie Sieci Portali to pierwsza liga, dająca nam dużą przewagę nad konkurencją.

Po trzecie, szeroko rozumiane wsparcie. Od pomocy technicznej, przez rady doświadczonych redaktorów - jeśli potrzebne, zaplecze prawne, wsparcie w szkoleniach handlowych, czy też życzliwe podpowiedzi jak można jeszcze bardziej rozwinąć swój biznes, w jakim kierunku warto podążać.

Po czwarte, transparentność. Każdy właściciel portalu, redaktor, wydawca ma naturalne obawy, że włączenie do sieci odbierze mu niezależność, a może nawet pozbawi wpływu na jego portal. Tu takie obawy szybko się rozwiewają, bo Sieć Portali potrzebuje partnerów, z którymi gra w otwarte karty - razem możemy więcej, ale każda ze stron musi odnosić korzyści i być z nich zadowolona.

Zresztą... gdyby ktoś z nas poczułby się oszukany to przecież doskonale wiemy jak użyć mediów do nagłośnienia tej sprawy. To by oznaczało podważenie wiarygodności Sieci Portali i miało wpływ na ograniczenie rozwoju.

Krzysztof Nowicki
swiecie24.pl

Od czasu przystąpienia do siecportali.pl znacznie wzrosły ilości odsłon oraz poprawiły się inne statystyki naszego portalu.

Ewa Szydeł
e-krajna.pl

Dzięki współpracy z siecportali.pl nasza strona działa teraz bez problemu na wszystkich urządzeniach mobilnych, co znacząco zwiększyło liczbę odbiorców.

Bożena Gontarz
zyciesokolowa.pl

Współpracę z siecportali.pl oceniam bardzo dobrze. Szkolenie oraz wdrożenie dostosowano idealnie do potrzeb mojej miejscowości.

Józef Urbański
gniewkowo.eu

Poznaj nas bliżej i zobacz, dlaczego warto z nami współpracować

Sprawdź