O systemie CMS

Autorski CMS dla portali informacyjnych, dzięki któremu przyciągniesz więcej czytelników. Nowoczesny, przejrzysty wygląd strony, który ułatwi przeglądanie wiadomości. Darmowy serwer, moduły, widgety, brak opłat abonamentowych, wsparcie specjalistów. Rozwijaj swój serwis wybierając Sieć Portali!

Zalety naszego systemu CMS

Internauci odwiedzają regionalne serwisy prasowe, radiowe i telewizyjne z niesłabnącym zainteresowaniem. Niejednokrotnie są to jedyne miejsca w sieci, gdzie znaleźć można lokalne wiadomości i newsy dotyczące wydarzeń z najbliższej okolicy. Jak jednak sprawić, by zamieszczane tam treści były prezentowane w nowoczesny, przyjazny dla czytelnika sposób? Odpowiedzią może być przyłączenie się do naszej Sieci Portali i skorzystanie z systemu CMS.

System CMS

Jest to skrót od “Content Manager System” – czyli w języku polskim “System Zarządzania Treścią”. Zadaniem CMS-ów jest ułatwienie prowadzenia stron internetowych użytkownikom nieposiadającym specjalistycznej wiedzy informatycznej. Platformy zarządzania treścią cechują się bowiem intuicyjnością obsługi i ułatwionym modyfikowaniem treści na nich zamieszczanych. Do ich zarządzania nie jest potrzebna znajomość języka programowania – zazwyczaj wystarczy tylko login do panelu administracyjnego.

CMS dla portali lokalnych

“Szybkość” - chyba takim słowem można określić wymagania, jakie czytelnicy mają do publikowanych w internecie newsów. Szybkość informowania, szybkość wyszukiwania. Odbiorcy w krótkim czasie chcą uzyskać pełny ogląd całej sytuacji. Łatwy dostęp do tak wielu opcji edycji treści, jakie oferuje CMS, ma więc niebagatelne znaczenie w przekazywaniu najnowszych wiadomości.

CMS dla portali informacyjnych jest idealnym rozwiązaniem dla właścicieli oficjalnych serwisów lokalnych gazet, stacji radiowych czy telewizyjnych, którzy planują rozbudowę swojej strony internetowej. Jeśli dopiero planujesz założenie nowego portalu informacyjnego, ta oferta też jest dla Ciebie – postaw na wysoką jakość od samego początku.

Dlaczego wybrać nas?

Zostanie jednym z naszych Partnerów niesie wiele korzyści: oferujemy na przykład darmowy serwer, widgety i moduły zewnętrzne, brak opłat abonamentowych, bezpłatne jest też samo przystąpienie do naszego projektu. Chcemy zaproponować Ci gotowe, autorskie rozwiązanie, specjalnie dopasowane do potrzeb lokalnego serwisu. Po jego wdrożeniu w szybkim tempie zauważysz znaczny wzrost odwiedzin Twojej strony i odnotujesz większe zyski z jej prowadzenia.

Lokalny portal informacyjny, którym zarządzasz, otrzyma nową szatę graficzną - będzie prezentował się estetycznie i nowocześnie, a informacje będą rozmieszczone w przejrzysty sposób. Oferujemy też wsparcie na każdym kroku – od szkoleń wdrożeniowych po pomoc techniczną i prawną. Dołącz do naszej sieci i rozwijaj swoją stronę internetową!

Sprawdź co możesz zyskać