Najnowsze informacje

Codziennie pracujemy nad rozwojem siecportali.pl. Tym samym każdego dnia Twój portal staje się coraz bardziej atrakcyjny i nowoczesny. Na bieżąco możesz śledzić działania naszego zespołu.

2024-02-22

OstrodaFlesz.pl - witamy w Sieci Portali!

To drugi portal w województwie warmińsko-mazurskim, z którym SiecPortali.pl rozpoczyna współpracę. Ten serwis to 

szerokie źródło informacji z Ostródy, powiatu ostródzkiego i regionu. Szybko, zwięźle i na temat. Dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli nas właściciele serwisu. Zobaczcie, jak po zmianach wygląda OstrodaFlesz.pl. Zachęcamy do regularnych odwiedzin!

2024-02-08

NowinyKrapkowickie.pl dołączają do Sieci!

Z nieukrywaną ekscytacją informujemy o dołączeniu do Sieci Portali nowego portalu informacyjnego. NowinyKrapkowickie.pl to codzienna dawka informacji z powiatu krapkowickiego. Wydawcy dziękujemy za zaufanie i życzymy powodzenia. 

2024-02-02

GazetaRogozinska.pl w Sieci Portali!

GazetaRogozinska.pl to nowy portal informacyjny na naszej mapie. Znajdziesz tam najważniejsze i najnowsze wiadomości z Rogoźna. Cieszymy się, że będziemy mogli wspólnie rozwijać kolejny portal w woj. wielkopolskim.

2024-01-24

semWAW#2 startup edition

Przed nami druga edycja semWAW- już 22 marca impreza powraca do Campusu Google. semWAW#2, to bliźniaczy event krakowskiego semKRK w Warszawie. Po raz kolejny zgromadzi pasjonatów marketingu internetowego. Na uczestników tego wydarzenia czeka duża dawka merytorycznej wiedzy, spotkania ze specjalistami z branży i sponsorami, a także panel dyskusyjny. 

 

Organizator DevaGroup  

Organizatorem wydarzenia semWAW jest DevaGroup - agencja z wieloletnim doświadczeniem w SEM i SEO. Od 9 lat organizuje semKRK, czyli konferencję dla specjalistów SEM i SEO, podczas której spotyka się cała branża. Uczestnicy wielokrotnie zapełnili m.in. Starą Zajezdnię (ok. 600 osób) oraz Muzeum Manggha (ok. 300 osób) w Krakowie. W listopadzie 2023 r. po raz pierwszy konferencja odbyła się w Warszawie. semWAW zostało ocenione na 9,58/10, co dodatkowo zmotywowało organizatorów do szybkiego powrotu do stolicy.  

DevaGroup bardzo mocno wspiera integrację branży, a także chce dawać przestrzeń do wymiany wiedzy w luźnej, barcampowej atmosferze. Na imprezach można spotkać wielu sponsorów, którzy przygotują dla Was niesamowite oferty, opowiedzą o swoich narzędziach, podrzucą sporo gadżetów, świetną atmosferę i stoiska sponsorskie.  

  

Kto wystąpi na scenie?  

Na scenie zaprezentują się najlepsi eksperci z branży. Na co dzień są praktykami, laureatami prestiżowych konkursów oraz występują na największych marketingowych konferencjach.   

Podczas drugiej warszawskiej edycji na scenie pojawią się m.in.: Marcin Żmuda (Head of SEO w OrionMedia), Łukasz Żelezny (SEO.London) i Przemysław Modrzewski (Data & Analytics Principal Lead w Google).   

  

Podczas tej edycji ponownie odbyło się Call4Papers (startup edition). Jest to niestandardowy sposób wyboru prelegentów/prelegentek, który polega na tym, iż osoby zainteresowane wystąpieniem na imprezie przesyłają tematy wraz z opisami. Organizator publikuje to informacje i oddaje pod głosowanie. W związku z tym głosujący nie znają nazwisk osób, które stoją za wybranymi tematami. W ten sposób szansę, by pokazać się na scenie otrzymują nowe osoby. Zwycięzca głosowania zaprezentuje się na żywo w Campusie Google 22 marca. Osoby z drugiego i trzeciego miejsca wezmą udziału w webinarze online, który będzie miał miejsce przed konferencją.  

   

Podczas semWAW#2 – startup edition:  

- wysłuchasz 5 marketingowych prelekcji od najlepszych ekspertów w branży,  

- weźmiesz udział w panelu dyskusyjnym,  

- zobaczysz na scenie zwycięzcę Call4Papers (startup edition),  

- poznasz nowinki branżowe, które wdrożysz od razu po spotkaniu,  

- zadasz swoje pytania zaproszonym ekspertom na żywo (dzięki sli.do),  

- weźmiesz udział w AfterParty po konferencji.  

  

Kilka dni przed konferencją odbędą się warsztaty semWAW. To szkolenia online, które odpowiadają na potrzeby specjalistów, dla których kursy dostępne na rynku nie są wystarczające. Zostaną przeprowadzone w 2 ścieżkach:   

18.03 (poniedziałek): Google Ads&Analytics. Prowadzący: Dorota Kika, Andrzej Brandt i Anna Moczulska.  

19.03 (wtorek): SEO. Prowadzący: Ewelina Podrez-Siama. Reszta prowadzących zostanie ogłoszona już wkrótce.  

  

Warsztaty odbędą się na platformie Clickmeeting. Uwaga! Liczba miejsc na każdy dzień jest ograniczona do 40. Warto więc się pośpieszyć z kupnem biletów. W poprzednich edycjach wyprzedały się do ostatniego miejsca!  

  

Więcej informacji dostępne na stronie: https://semwaw.pl/  

Bilety na konferencję i warsztaty dostępne na stronie: https://app.evenea.pl/event/semwaw2/   

  

Sieć Portali jest patronem medialnym wydarzenia semWAW#2 - startup edition.   

 

 

2024-01-16

powiatrawicki.info dołącza do nas

To kolejny portal z woj. wielkopolskiego, który obdarzył nas zaufaniem i dołączył do SiecPortali.pl. Zobaczcie, jak po zmianach wygląda ten portal. Zachęcamy do regularnych odwiedzin!

2024-01-10

5 seria webinarów „Pomówmy o marketingu” od DevaGroup

Z nowym rokiem ponownie rozpoczyna się cykl popularnych webinarów organizowanych przez DevaGroup, skierowanych do pasjonatów wiedzy z zakresu marketingu.. W trakcie tych spotkań eksperci udzielą praktycznych wskazówek dotyczących skutecznego wykorzystania narzędzi,, aby wyniki działań były jeszcze lepsze, a strona bezpieczniejsza.

Webinary organizowane przez DevaGroup od wielu lat cieszą się pozytywnymi opiniami w środowisku. Wysoki poziom merytoryczny oraz sprzedażowych prezentacji to coś co je wyróżnia Zaproszeni goście edukują uczestników i nakłaniają jedynie do testowania nowych rozwiązań. Spotkania te zawierają wartościowe informacje zarówno dla początkujących marketerów, jak i doświadczonych specjalistów.

Nadchodząca - piąta seria edukacyjnych webinarów składa się z 4 spotkań, w trakcie których wystąpi aż 12 prelegentów. Tematy przez nich poruszane będą związane z reklamami Meta i Google Ads, sztuczną inteligencją, SEO, bezpieczeństwem stron czy kampaniami SMS.

Zaproszeni prelegenci to doświadczeni praktycy. Od wielu lat prężnie działają w branży marketingu internetowego. Są doceniani nie tylko przez samych uczestników szkoleń, ale też innych specjalistów. Mają za sobą setki projektów w dziesiątkach branż, a nabytym doświadczeniem i wnioskami chcą dzielić się na szeroką skalę. Skorzystaj z ich wiedzy za darmo i rozwiń swój biznes w sieci.

Wśród wspomnianych ekspertów są: Paweł Seruga (SEM Specialist w DevaGroup), Albert Czajkowski (Konsultant w Czajkowski.Consulting), Albert Radomski (Freelancer Meta Ads Expert w https://radomski.al), Leszek Urban (Senior SEO Specialist w DevaGroup), Adam Suraiya (SEO Team Leader w Militaria.pl), Grzegorz Strzelec (Właściciel w papaSEO), Dagmara Kałkus (Senior SEM Specialist w DevaGroup), Paweł Hordyński (Cybersecurity Expert i CEO w IT Develop), Maja Wiśniewska-Hardek (Head of Marketing w SMSAPI), Jakub Barabasz (SEO Specialist w DevaGroup), Mateusz Malinowski (Dyrektor SEO w Fabryka Marketingu), Adrian Pakulski (Właściciel w Paq Studio).

Dokładna agenda i zapisy: https://dva.pl/pomowmy-o-marketingu-5 

Sieć Portali jest patronem medialnym webinarów DevaGroup “Pomówmy o marketingu”.

2024-01-08

SeniorBB.pl w Sieci!

Senior BB to bezpłatny miesięcznik, ukazujący się na terenie Bielska-Białej i gmin powiatu bielskiego. Teraz dostępny również w wersji portalu informacyjnego. Dziękujemy wydawcy za zaufanie! Zajrzyjcie na portal dla wcześnie urodzonych!

2024-01-03

PanoramaPlock.pl w Sieci Portali

Z radością informujemy o dołączeniu do nas nowego portalu informacyjnego. Dziękujemy za zaufanie i życzymy powodzenia w realizacji założonych celów. Zapraszamy do odwiedzenia PanoramaPlock.pl i korzystania informacji i treści dostępnych na tym portalu.


2023-12-07

Portal sportów zimowych dołączył do Sieci! 

SportsInWinter.pl to kolejny serwis tematyczny, który znalazł się w rodzinie Sieci Portali! To portal o sportach zimowych, takich jak skoki narciarskie, biathlon, biegi narciarskie, narciarstwo alpejskie, kombinacja norweska.

Dziękujemy właścicielowi za zaufanie i życzymy, by kroczył po nieustającej ścieżce rozwoju! 

2023-10-26

Dzień dobry Hej.Slupsk.pl

Sieć Portali informuje o nowym portalu informacyjnym na naszej mapie! Hej.Slupsk.pl to kolejny serwis, który rozpoczął z nami współpracę. Dziękujemy za zaufanie i życzymy powodzenia w realizacji założonych celów. 

2023-10-18

semWAW – edycja startup w Warszawie

17 listopada 2023 r. w piątek o godzinie 18:00 w Campusie Google odbędzie się pierwsze semWAW w Warszawie. To edycja, która będzie poświęcona nie tylko specjalistom SEO i SEM, ale także właścicielom startupów, branży e-commerce, działom marketingu oraz agencjom marketingu internetowego. semWAW to nic innego jak krakowskie semKRK przeniesione do Warszawy. semWAW to także powrót do korzeni barcampów semKRK, ponieważ pierwsze edycje gromadziły mniejsze liczby uczestników.

Organizator DevaGroup

Organizatorem wydarzenia semWAW jest DevaGroup, która od 8 lat organizuje konferencje semKRK skierowane dla specjalistów z branży SEO i SEM. Podczas ostatnich edycji uczestnicy zapełniali Starą Zajezdnie i Muzeum Manggha w Krakowie. Wysokie oceny, a także zadowolenie uczestników wpłynęło na podjęcie decyzji o organizacji barcampu w Warszawie. DevaGroup wspiera działania związane z integracją całej branży poprzez luźną, barcampową atmosferę, podczas której można wymienić się wiedzą, a także spostrzeżeniami w zakresie SEM i SEO.

Kto pojawi się na scenie?

Na pierwszej warszawskiej edycji pojawią się m.in. Paweł Sokołowski (Co-founder Contadu & Clusteric), Dominik Fajferek (SEO Team Leader w WhitePress®), Tomasz Trzósło (Head of Marketing Analytics w Bluerank), a także inni eksperci z branży, którzy są praktykami, występują na największych marketingowych konferencjach i są laureatami prestiżowych konkursów.

Dodatkowo DevaGroup organizuje ponownie Call4Papers, którego celem jest dokonanie wyboru prelegenta w oparciu o przygotowany przez niego temat i opis wystąpienia na scenie. Organizatorzy celowo nie zdradzają autora, ponieważ wybór ma zostać dokonany tylko w kwestii tematu, a nie prelegenta, dając w ten sposób możliwość pojawienia się nowym osobom na scenie.

Co zyskasz będą uczestnikiem SEMwaw – edycja startup?

 • wysłuchasz 5 marketingowych prelekcji od najlepszych ekspertów w branży,
 • będziesz mogła/mógł wziąć udział w panelu dyskusyjnym na temat startupów,
 • zobaczysz na scenie zwycięzcę Call4Papers (edycja startup),
 • poznasz nowinki w branży, które od razu będziesz mogła/mógł wdrożyć w swoje działania,
 • będziesz mogła/mógł zadać pytania zaproszonym ekspertom za pomocą sli.do

Warsztaty towarzyszące semWAW

13 i 14 listopada 2023 r. odbędą się warsztaty semWAW, których celem będzie przeprowadzenie szkoleń online dla specjalistów, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę, a dostępne na rynku kursy nie zaspakajają ich potrzeb. Warsztaty odbędą się następująco:

 • 13 listopada 2023 (poniedziałek) - Google Ads&Analytics
 • 14 listopada 2023 (wtorek) - SEO

Prowadzący warsztaty z Google Ads&Analytics:

 • Wojciech Mikoś (SEM Specialist w DevaGroup),
 • Karol Dziedzic (Trener oraz specjalista Google Ads i Google Analytics)
 • Martyna Zastrożna (Starsza Analityczka Danych w Allegro)
 • Bartłomiej Kaczmarczyk (Analityk internetowy w sssem.ninja)

Natomiast prowadzący warsztaty z SEO:

 • Bartłomiej Tomczyk (Senior SEO Specialist w DevaGroup)
 • Paweł Konopiński (Ekspert SEO w Grupa TENSE)
 • Szymon Słowik (CMO / co-founder w Takaoto.pro oraz TarantulaSEO)

Warsztaty dostępne będą na platformie Clickmeeting, a liczba miejsc na każdy dzień jest ograniczona do 40 osób.

Więcej informacji dostępne jest na stronie https://semwaw.pl/

Bilety na barcamp semWAW i warsztaty dostępne są na stronie https://app.evenea.pl/event/semwaw/

Sieć Portali jest patronem medialnym wydarzenia semWAW – edycja startup.

2023-09-28

Pleszew w Sieci!

Z radością informujemy o dołączeniu do nas nowego portalu informacyjnego. Cieszymy się, że wspólnie możemy się rozwijać! Dziękujemy za zaufanie i życzymy powodzenia. Zobaczcie najważniejsze i najnowsze wiadomości z Pleszewa na pleszew24.info

2023-09-11

Nowy portal w Sieci - TuKutno.pl

SerwisTuKutno.pl dołączył do rodziny Sieci Portali. Dziękujemy wydawcy za zaufanie. Cieszymy się, że będziemy mogli wspólnie rozwijać kolejny portal w woj. łódzkim.

2023-09-01

E-Lubon.pl naszym nowym Partnerem! 

To kolejny portal, który obdarzył nas zaufaniem i dołączył do SiecPortali.pl. Sprawdź, zupełnie nowy wygląd portalu E-Lubon.pl. Znajdziesz tam najnowsze informacje z Lubonia i okolic.

2023-08-30

ZiemiaGorowska.pl w Sieci

Znajdziesz tam najważniejsze informacje dla mieszkańców Ziemi Górowskiej - wiadomości, sport, kultura, edukacja, a także świeże newsy z gmin. Dziękujemy wydawcy serwisu za zaufanie i cieszymy się, że wspólnie możemy się rozwijać! Zobaczcie, portal ZiemiaGorowska.pl w nowej odsłonie!

Zacznij współpracę z nami już dziś

Skontaktuj się