Partnerzy

Większe zarobki, 100% niezależności, nowoczesny CMS dla portali informacyjnych, wiedza od ponad 70 Wydawców, którą się dzielimy. To zdaniem naszych partnerów tylko niektóre z ponad 50 korzyści wynikających ze współpracy z siecportali.pl

Pozwól naszym partnerom opowiedzieć Ci,
jak wygląda współpraca z nami.

Poszukiwaliśmy rozwiązania profesjonalizującego nasz portal pod względem obsługi CMS, szukaliśmy także platformy wymiany doświadczeń, rozglądaliśmy się za działaniem pozwalającym zoptymalizować koszty IT oraz wsparciem dla publikacji reklam sieciowych.

Rozwiązaniem okazała się Sieć Portali, która faktycznie umożliwiła nam rozwój portalu. Zachowując niezależność możemy cieszyć się ze stałej opieki IT, ze wsparcia handlowego.

Zauważalnie wzrosły nam statystyki, czytelnicy chwalą także wersję mobilną.

Przemysław Cynkier
Portal informacyjny Hej.Mielec.pl

Jesteś zainteresowany
rozwojem swojego portalu?

Gostyn24 prowadzę 12 lat. Gdy otrzymałem propozycję wejścia do Sieci, nie wahałem się ani przez moment. Zrobiłem to mając wykonany i zapłacony projekt przebudowy mojego serwisu. Zawsze jednak wiedziałem, że działając w grupie można osiągać więcej. Dziś z czystym sumieniem nie tylko polecam, ale też zachęcam innych, pomagając tworzyć sieć w Wielkopolsce. Współpraca daje mi pełną swobodę działania, tworzy przejrzyste warunki i co najważniejsze oferuje wsparcie na każdym poziomie. Ma to ogromne znaczenie i pozwala ciągle się rozwijać. Nie sposób wymienić wszystkich korzyści wynikających z wejścia do sieci. Mogę jednak z czystym sumienie powiedzieć, że jest ich więcej niż kiedyś to sobie wyobrażałem.

Jarosław JędrkowiakRedaktor naczelny portalu informacyjnego Gostyn24.pl w Gostyniu

Przyznam szczerze, bałem się utraty niezależności. Za długo się wahałem, po roku współpracy mogę stwierdzić, że zupełnie niepotrzebnie. 100% niezależności, nowoczesny portal i większe zarobki to moim zdaniem największe korzyści.

Wojciech DrewkaWłaściciel portalu informacyjnego ExpressKaszubski.pl w Kartuzach

Przyznam, że kilka ładnych chwil zajęło naszej redakcji podjęcie decyzji o wejściu w "Sieć portali". Dziś mogę śmiało stwierdzić, że był to strzał prosto w dziesiątkę. Liczby mówią same za siebie. Po pierwszym miesiącu współpracy odnotowaliśmy wysoki skok jeśli chodzi o odsłony oraz sesje. Zyskaliśmy szybki system zarządzania treścią oraz nowoczesną szatę graficzną, która wyróżnia nas na tle innych lokalnych serwisów. Duży plus dla działu informatyczno-technicznego, który w iście ekspresowym tempie odpowiada na wszelkie pytania, rozwiązując redakcyjne problemy. Cenimy sobie współpracę z profesjonalistami, a za takich uchodzić może ekipa "Sieci portali". Oby tak dalej!

Dawid TurowieckiRedaktor naczelny portalu informacyjnego Plonskwsieci.pl w Płońsku

Dzięki współpracy z SiecPortali.pl powstał nowoczesny, bardzo zaawansowany technologicznie, a jednocześnie intuicyjny w obsłudze portal SpotRadomsko.pl. W ciągu zaledwie kilku miesięcy ilością aktywnie odwiedzających użytkowników i wyświetleń pobił lokalne serwisy. Wsparcie, jakie otrzymałem znacznie pomogło przyspieszyć i osiągnąć zakładane cele. Jestem ogromnie wdzięczny za pomoc na każdym etapie tworzenia i rozwijania portalu. Serdecznie polecam!

Paweł AulichWłaściciel portalu informacyjnego SpotRadomsko.pl w Radomsku

Nasza firma zawsze podchodzi do pracy profesjonalnie
i tego samego oczekiwaliśmy od SiecPortali.pl

Cieszymy się, że trafiliśmy na Was, o taką współpracę nam chodziło.

Małgorzata Macioch i Rafał CzajkaWłaściciele portalu informacyjnego esopot.pl w Sopocie

Zastanawiasz się
jakie możesz mieć korzyści?

Zaskoczył mnie fakt jak dużą wiedzę mają ludzie prowadzący siecportali.pl. Dla mnie jako wydawcy portalu, taki partner to gwarancja rozwoju. Dzięki współpracy z siecią, ilość użytkowników i wyświetleń znacznie wzrosła. Zyskaliśmy szybki system do publikowania newsów oraz nowoczesny wygląd portalu, który równie dobrze działa w wersji mobilnej. To była świetna decyzja.
Dziękuję serdecznie :)

Jarosław KociuckiWłaściciel portalu informacyjnego PortalSremski.pl w Śremie

Krytykować jest zawsze dużo łatwiej, niż napisać coś pozytywnego. W związku z tym mam ogromny dylemat. Próbowałam znaleźć negatywne strony mojej współpracy z siecportali.pl i idzie mi bardzo, ale to bardzo opornie. Trudno się do czegoś, nawet na siłę, przyczepić.
Zatem pozostaje mi tylko stwierdzić, że skoro takiemu laikowi internetowemu jak ja, udało się zrozumieć i wdrożyć w życie portal, to znaczy oni stworzyli produkt, który może obsługiwać każdy.

Anna MatuszewskaWłaściciel portalu informacyjnego ekstrasierpc.pl w Sierpcu

Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy, od początku czułem, że trafiłem na profesjonalistów. Po 6 miesiącach wyniki pokazują, że to była najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć.

Przemysław BohonosWłaściciel portalu informacyjnego MojaKruszwica.pl w Kruszwicy

Po rozpoczęciu współpracy z siecportali.pl ilość odsłon mojego portalu wzrosła o 268 %.
To dla mnie super wynik. Dziękuję.

Mirosław AmonowiczWłaściciel portalu informacyjnego Ki24.info w Inowrocławiu

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy
z siecportali.pl. Otrzymałem świetnego CMS'a
i nowoczesny wygląd portalu.

Mariusz SzalbierzWłaściciel portalu informacyjnego Faktypilskie.pl w Pile

Sieć portali to dla wydawcy duże ułatwienie. Ciągły kontakt, stałe innowacje i wsparcie wtedy, kiedy jest ono potrzebne.
Z czystym sumieniem polecam!

Mateusz MajewskiWłaściciel portalu informacyjnego Gwio.pl w Węgrowie

Od czasu przystąpienia do siecportali.pl znacznie wzrosły ilości odsłon oraz poprawiły się inne statystyki naszego portalu.

Ewa SzydełWłaściciel portalu informacyjnego e-krajna.pl w Sępólnie Krajeńskim

Sieć Portali zapewnia nowoczesny, w pełni responsywny wygląd portalu, całe jego zaplecze informatyczno-techniczne oraz intuicyjny cms. Daje to ogromny komfort, jako wydawca i redaktor mogę skupić się wyłącznie na poszukiwaniu i realizacji tematów oraz pozyskiwaniu reklamodawców. Kontakt z SiecPortali.pl oceniam, jako wzorowy. Wszelkie prośby realizowane właściwie od ręki, a sugestie brane pod uwagę. Świetna usługa realizowana przez fajnych ludzi. Polecam.

Szymon TomasikWłaściciel portalu informacyjnego Gniewkowo.eu w Gniewkowie

Współpracę z siecportali.pl najbardziej cenię za fantastyczną pomoc merytoryczną, wsparcie marketingowe, świetne moduły oraz łatwy i intuicyjny CMS.

Michał KubackiWłaściciel portalu informacyjnego Uniejow.net.pl w Uniejowie

Cieszę się, że mam możliwość prowadzić portal z siecportali.pl. Zespół tworzą bardzo sympatyczne i pomocne osoby, a nasza współpraca przebiega na najwyższym poziomie. Po szkoleniach organizowanych przez Sieć zdobyłem nową, bardzo przydatną wiedzę, dzięki której jestem o krok przed konkurencją.

Jerzy RóżyckiWłaściciel portalu informacyjnego Grudziadz365 w Grudziądzu

Przed przystąpieniem do Sieci Portali od około roku nosiłem się z zamiarem zmodernizowania portalu Świecie24.pl. Kiedy podjąłem decyzję, że już trzeba to zrobić miałem... czytaj więcej
Przed przystąpieniem do Sieci Portali od około roku nosiłem się z zamiarem zmodernizowania portalu Świecie24.pl
Kiedy podjąłem decyzję, że już trzeba to zrobić miałem do wyboru trzy możliwości, trzy propozycje sposobu i autora modernizacji. Wybrałem Sieć Portali z kilku powodów.
Po pierwsze, nieustanny rozwój portalu. Sieć Portali nieustannie wdraża nowe rozwiązania, nowe funkcjonalności zwiększające atrakcyjność portali dla odbiorców, dla klientów i zwiększające ruch na portalach. Kilkumiesięczna współpraca już w ramach Sieci Portali tylko to potwierdziła, bo od momentu włączenia Świecia24 do sieci (przełom października i listopada) pojawiło się 5 lub 6 nowych modułów, funkcjonalności.
Po drugie, nowoczesność. Rozwiązania technologiczne i designerskie Sieci Portali to pierwsza liga, dająca nam dużą przewagę nad konkurencją.
Po trzecie, szeroko rozumiane wsparcie. Od pomocy technicznej, przez rady doświadczonych redaktorów - jeśli potrzebne, zaplecze prawne, wsparcie w szkoleniach handlowych, czy też życzliwe podpowiedzi jak można jeszcze bardziej rozwinąć swój biznes, w jakim kierunku warto podążać.
Po czwarte, transparentność. Każdy właściciel portalu, redaktor, wydawca ma naturalne obawy, że włączenie do sieci odbierze mu niezależność, a może nawet pozbawi wpływu na jego portal. Tu takie obawy szybko się rozwiewają, bo Sieć Portali potrzebuje partnerów, z którymi gra w otwarte karty - razem możemy więcej, ale każda ze stron musi odnosić korzyści i być z nich zadowolona.
Zresztą... gdyby ktoś z nas poczułby się oszukany to przecież doskonale wiemy jak użyć mediów do nagłośnienia tej sprawy. To by oznaczało podważenie wiarygodności Sieci Portali i miało wpływ na ograniczenie rozwoju.
Zamknij okno

Krzysztof NowickiWłaściciel portalu informacyjnego Swiecie24.pl w Świeciu

Zobacz kto już do nas dołączył

Sprawdź