Zacznij pracować w Sieć Portali

Sprawdź aktualne oferty pracy i dołącz do naszego zespołu!

Aktualne oferty pracy

Dziękujemy że tu zajrzałeś. Zapewne już wiesz jaką firmę tworzymy i czym się zajmujemy na co dzień. Chcesz pracować w naszym zespole? Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy i dołącz do nas.

Specjalista ds. IT

Miejsce pracy: Włocławek

Jakie będą Twoje zadania

  • Codzienne wsparcie lokalnego działu IT/programistów
  • Obsługa i przyjmowanie zgłoszeń poprzez system zgłoszeniowy, e-mail, telefon,
  • Monitorowanie działania portali w ramach siecportali.pl i współpraca w rozwijaniu wewnętrznych systemów monitorujących
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z urządzeniami i aplikacjami w obszarach informatycznych
  • Generowanie i analiza raportów, na podstawie dostarczonych danych
  • Tworzenie instrukcji/dokumentacji do bazy wiedzy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (mile widziany student/uczeń kierunków informatycznych)
  • Umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów oraz pracy w zespole
  • Posiadanie umiejętności analitycznych (logiczne myślenie, łączenie faktów, analiza),
  • Poszukiwanie informacji i selekcjonowanie ich, wyciąganie wniosków,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel)
  • Zaangażowanie, inicjatywa, poczucie odpowiedzialności oraz samodzielność
  • Wysokie zdolności organizacyjne oraz umiejętność ustalania priorytetów
  • Język angielski na poziomie umiejętności czytania dokumentacji technicznej

Mile widziane

  • Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych, systemów LINUX, zagadnień algorytmicznych/programistycznych

Oferujemy

  • Udział w bardzo ambitnych i ciekawych projektach,
  • Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole
  • Dostęp do nowych technologii i rozwiązań,
  • Stabilne zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu (umowa o pracę),
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • Budżet szkoleniowy,

Wymagane dokumenty:

CV prosimy przesyłać na adres: praca@siecportali.pl

W tytule e-maila prosimy wpisać: "Specjalista ds. IT”

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Specjalista ds. obsługi i wsparcia Partnerów Biznesowych

  • wsparcie merytoryczne dla Partnerów Biznesowych - kontakt mailowy, telefoniczny oraz wideo,
  • prowadzenie wideoszkoleń dla nowo wdrożonych Partnerów (najpierw my przeszkolimy Ciebie),
  • budowanie profesjonalnych i życzliwych relacji z wydawcami lokalnych portali

  • wysokie umiejętności interpersonalne, duża komunikatywność,
  • otwartość na potrzeby Partnerów i umiejętność budowania relacji z Partnerem biznesowym,
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań, dobra organizacja pracy,
  • umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną,
  • uczciwość, odpowiedzialność, wysoka kultura osobista,
  • chęć tworzenia nowych rozwiązań, kreatywność,
  • sprawna obsługa komputera.

Oferujemy

  • umowę o pracę (w wymiarze pełnego etatu),
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • telefon i komputer służbowy,
  • pracę w otwartym, przyjaznym i życzliwym zespole,
  • możliwość rozwoju, szkolenia.

Nie wymagamy od Ciebie dużego doświadczenia. Nauczymy Cię wszystkiego, co niezbędne, aby móc swobodnie i profesjonalnie wspierać naszych biznesowych Partnerów. W tej pracy najważniejsze są umiejętności komunikacyjne, zaangażowanie, chęć nauki, otwartość i uczciwość. Jeśli lubisz zdobywać wiedzę i aktywnie dzielić się nią z innymi, a rozmowy z innymi są dla Ciebie przyjemnością, to z pewnością poczujesz się na tym stanowisku komfortowo. Praca w siedzibie firmy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. ;)

W tytule e-maila prosimy wpisać: "Specjalista ds. obsługi i wsparcia Partnerów Biznesowych”