Autorskie narzędzia

Szybka i łatwiejsza praca z systemem dzięki autorskim rozwiązaniom

Jesteśmy autorami systemu CMS obsługującego wszystkie portale w naszej sieci i każdego usprawnienia, które bezpłatnie udostępniamy naszym Partnerom.

Wszelkie modernizacje oraz innowacyjne rozwiązania tworzymy z myślą o Nich. Dlaczego warto zdecydować się na przeniesienie swojego portalu właśnie do nas? W ogólnodostępnych, znanych platformach umożliwiających prowadzenie serwisów, możesz korzystać jedynie z wtyczek i funkcjonalności, które są dostępne w konkretnym systemie. Nawet jeśli chciałbyś, by któraś z wtyczek działała inaczej, nie masz możliwości dopasowania jej do własnych potrzeb i wizji portalu informacyjnego. Chcąc rozwijać swój serwis, jesteś zmuszony ograniczyć się jedynie do udostępnionego Ci szablonu i odgórnie narzuconych możliwości.

Przystępując do naszego projektu, masz gwarancję dopasowania systemu CMS dla portali informacyjnych do potrzeb Twojego zespołu redakcyjnego, ponieważ wszystkie rozwiązania tworzymy w oparciu o opinie naszych Partnerów i ich pracowników.

System zarządzania treścią, który bezpłatnie od nas otrzymasz, jest w pełni dostosowany do pracy i funkcjonowania redakcji portalu. Usprawniamy go nieustannie, uważnie wsłuchując się w sugestie, które otrzymujemy od osób z niego korzystających.

Przejdź do podsumowania
  • Nie ograniczaj się do tego, co ogólnodostępne i znane – korzystaj z nowoczesnego autorskiego systemu, idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb.
  • Bezpłatnie udoskonalaj swój portal w oparciu o sprawdzone rozwiązania – tworzymy je, wsłuchując się w sugestie naszych Partnerów.
  • Zostań członkiem naszego projektu i powiedz nam, czego potrzebujesz – wspólnie usprawniajmy system, czyniąc codzienną pracę lekką i przyjemną!
Sprawdź co jeszcze możesz zyskać