Darmowe szkolenie

0 zł za szkolenie wdrożeniowe

Przystępując do naszego projektu, możesz być pewny, że doskonale poradzisz sobie z obsługą systemu zarządzania treścią (CMS). To nasz autorski CMS. Dla naszych nowych Partnerów przygotowaliśmy dwa szkolenia wdrożeniowe, które odbywają się w trybie on-line, w dogodnym dla Ciebie terminie. Bezpłatnie podzielimy się z Tobą fachową wiedzą, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i poświęcimy tyle czasu, ile będzie trzeba, abyś swobodnie czuł się w obsłudze systemu CMS dla portali informacyjnych i skutecznie zarządzał swoim portalem.

Ponadto otrzymasz od nas dostęp do materiałów szkoleniowych z instrukcją obsługi systemu, z których będziesz mógł korzystać w każdej chwili.

Dołączając do grona naszych Partnerów, szybko przekonasz się, że dbamy nie tylko o swój własny rozwój, ale także o rozwój naszych Partnerów. W biznesie bardzo ważna jest dla nas zasada synergii. Mamy świadomość, że im większy wzrost i liczniejsze korzyści odnoszą nasi Partnerzy, tym bardziej zwiększają się nasze zasoby, a co za tym idzie, rośnie nasz zapał do realizacji kolejnych wytyczonych celów!

Przejdź do podsumowania
  • Bezpłatnie przekażemy Ci niezbędną wiedzę – dzięki naszym szkoleniom prowadzenie portalu będzie dla Ciebie intuicyjne i proste.
  • Dbamy o Twój czas i komfort – to Ty wybierasz termin szkoleń, a my poświęcamy Ci tyle czasu, ile potrzebujesz.
  • Tworzymy przestrzeń na Twoje obawy – podczas szkolenia Twoja ewentualna niepewność spotka się z naszą życzliwością i wsparciem.
  • Troszczymy się o wspólny rozwój – w działaniach biznesowych kierujemy się zasadą synergii.
Sprawdź co jeszcze możesz zyskać