Opieka informatyczna

Rozwiążemy za Ciebie wszelkie problemy techniczne

Przystępując do Sieci Portali, w znaczny sposób oszczędzisz swoje pieniądze. Nie będziesz już musiał bacznie śledzić wydatków związanych z prowadzeniem Twojego portalu. Serwer, backupy, zabezpieczenia sieciowe – to wszystko otrzymasz od nas za darmo w jakości, która Cię usatysfakcjonuje!

Doskonale wiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa, dlatego możesz być spokojny o kwestie techniczne związane z Twoim portalem informacyjnym. Przy rozwiązywaniu problematycznych dla Ciebie spraw będziesz mógł liczyć na bezpłatną pomoc naszych specjalistów. Problemy i pytania związane z funkcjonowaniem autorskiego systemu CMS nasi Partnerzy zgłaszają bezpośrednio do nas, a każde zgłoszenie obsługiwane jest z należytą dokładnością.

W przypadku awarii serwera bądź w innych nagłych – niezależnych od nas – sytuacjach, nie musisz podejmować żadnych działań. Bierzemy pełną odpowiedzialność za sprawne i możliwie jak najszybsze rozwiązanie problemu.

Przejdź do podsumowania
  • Zwiększaj swoje oszczędności – korzystaj z darmowego serwera, zabezpieczenia sieciowego, backupów i opieki technicznej.
  • Poczuj się bezpiecznie i nie trać czasu – w sytuacjach awaryjnych bezzwłocznie zajmiemy się rozwiązaniem Twojego problemu.
  • Sprawy z obsługą techniczną portalu spędzają Ci sen z powiek? Oddaj je w ręce naszych specjalistów i ciesz się darmowym wsparciem.
  • Korzystaj z systemu zgłoszeń i nie zostawaj sam z obawami – przekonaj się, że skuteczne pokonywanie trudności to nasza specjalność!
Sprawdź co jeszcze możesz zyskać